Mieszkania

AGO-MS-5946 | Mieszkanie Sprzedaż
Galeria zdjeć
Informacje ogólne
Status:
Aktualna
Lokalizacja:
kujawsko-pomorskie, aleksandrowski, Ciechocinek, Ciechocinek
Rodzaj budynku:
blok
Pow. całkowita:
48.00 m2
Piętro:
2p
Ilość pokoi:
3
Cena:
183000.00PLN
Oferta na wyłączność  - na sprzedaż  (lub na zamianę na 2 pokoje) mieszkanie Ciechocinek ul. Spółdzielcza, blok, pow. ponad 48 m2, . 3 pokoje, II piętro.
Prezentuję Państwu ofertę mieszkania 3-pokojowego (obecnie dwa pokoje, jeden połączony z kuchnią, stanowiący jadalnię),  osobnej kuchni, ustawnego przedpokoju, łazienki i osobno wc. Z największego pokoju wyjście na balkon. 
Pokoje o pow. kolejno  ok. 15 m2, 9,5 m2, 8 m2, przedpokój - ok. 7 m2, kuchnia - ok. 5,5 m2, łazienka - ok. 1,5 m2, wc ok. 1,3 m2.
Na ścianach - gładzie, na podłogach - parkiet (nadający się do remontu), w kuchni , łazience i wc - glazura i płytki. 
Kuchnia - nowoczesna zabudowa meblowa pozostaje w cenie mieszkania. 
Do mieszkania przynależy również piwnica o pow. ponad 3 m2. Mieszkanie jest dwustronnie rozkładowe, środkowe., usytuowane  w ocieplonym bloku, w spokojnej lokalizacji - oddalone od ciechocińskiego :Grzybka" w odległości ok. 1200 m, tj. 15 minut spacerkiem. 
Lokal posiada księgę wieczystą (odrębna własność).

Czynsz na 1 osobę to ok. 380 zł (w tym zużycie wody i ogrzewanie), dodatkowe koszty to energia i gaz (woda jest podgrzewana za pomocą podgrzewacza gazowego).


Zapraszam  do kontaktu ze mną, bowiem na prośbę właściciela uprasza się osoby zainteresowane obejrzeniem nieruchomości o wcześniejsze umawianie się z przedstawicielem  biura nieruchomości,  o nienachodzenie właściciela i niezakłócanie miru domowego. 
 
Kontakt:
Agent:
Beata Kaliska
Telefon:
530 758 718
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY