Domy

AGO-DS-3444 | Dom Sprzedaż
Galeria zdjeć
Informacje ogólne
Status:
Aktualna
Lokalizacja:
kujawsko-pomorskie, toruński, Lubicz, Krobia
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita:
160.00 m2
Ilość pokoi:
5
Cena:
495000.00PLN

Duży dom blisko Torunia !!!


Jest to dom jednorodzinny (może pełnić funkcję dwurodzinnego), ma dwie kondygnacje mieszkalne o łącznej powierzchni 160m2, każda po 80m2, dodatkowo piwnica (80 m2) znajduje się na poziomie parteru, więc można ją zaadaptować np. na pomieszczenia do prowadzenia działalności gospodarczej (warsztat itp.), a nawet na dodatkową powierzchnię mieszkalną (jest tam toaleta oraz letnia kuchnia).

Dom całkowicie wykończony, nie wymagający nakładów finansowych.

W salonie na ścianach kamień połączony z eleganckimi tapetami. W przedpokojach na obu kondygnacjach oraz na klatce schodowej oryginalny korek. W domu zostały wymienione wszystkie drzwi łącznie z zewnętrznymi; drzwi na dole - kolor brązowy, na górze - białe. Na pierwszym poziomie mamy wiatrołap, dalej przestronny holl z otwartymi dużymi przejściami do dużej kuchni, jadalni i salonu - z salonu jest wyjście na zadaszony balkon. Na tej samej kondygnacji jest jeszcze pokój ok. 12 metrowy (obecnie sypialnia, może być gabinet) oraz łazienka z wc, z prysznicem i wanną.
Na piętrze również wyjątkowo duży przestronny holl z szafą typu komandor z lustrami, z hollu niezależne wejścia do trzech rozkładowych bardzo ładnych pokoi o pow. 30m2, 25m2 i 12 m2, z dwóch większych pokoi są wyjścia na balkon, z holu również wyjście na balkon. Na tym samym poziomie znajduje się druga łazienka z prysznicem.

Na pierwszej kondygnacji mieszkalnej na całym poziomie jest ogrzewanie podłogowe, na wyższym poziomie - grzejniki. Ogrzewanie gazowe - cała instalacja + piec - całość zupełnie nowa. Dodatkowo w salonie znajduje się nowoczesny kominek z szybą narożną - z wyprowadzeniem ciepła do górnych pokoi. W domu zostały wymienione wszelkie instalacje oraz położony nowy dach. Na dachu zostały zainstalowane kolektory słoneczne.

Budynek usytuowany jest przy głównej ulicy w Krobi, z widokiem na Dolinę Drwęcy.
W bardzo bliskim sąsiedztwie mamy nowy całodobowy, samoobsługowy sklep, niedaleko 2 markety. Do przystanku MZK tylko 50m.

Na działce o powierzchni ok. 1600 m2 rosną prawie 20-letnie wysokie drzewa: wierzby, brzozy, świerki, kasztan, tuje, a dalej w głębi działki drzewa owocowe: jabłonie (różne odmiany), grusze, śliwy (różne odmiany) wiśnie, czereśnie, orzech włoski. Właściwie z każdego okna tego domu jest widok na drzewa oraz okolicę. 

Działka w pełni ogrodzona. 

Bardzo urokliwe miejsce, cisza i spokój. 

POLECAM!

Kontakt:
Agent:
Łukasz Jakubczak
Telefon:
530 685 600, biuro +48 56 640 28 22
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY