Domy

AGO-DS-5846 | Dom Sprzedaż
Galeria zdjeć
Informacje ogólne
Status:
Aktualna
Lokalizacja:
kujawsko-pomorskie, Toruń m., Toruń, Czerniewice
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita:
100.00 m2
Ilość pokoi:
4
Cena:
369000.00PLN
Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom  Czerniewice, w zabudowie bliźniaczej, o pow. ok. 100 m2, położony na działce o pow. 1500 m2, tuż przy ul. Łódzkiej. Działka o wymiarach 50 m (od ulicy Łódzkiej) x 30 m (od ulicy Zdrojowej), istnieje możliwość zbudowania  kolejnej nieruchomości np. o charakterze użytkowym.  
Dom z 1935 r., z cegły, parterowy,  rozbudowany w l1997 roku, z salonem otwartym na kuchnię, sypialnią, przedpokojem i z łazienką z wc,  oraz z przyległym pokojem z osobną łazienką i aneksem kuchennym, co daje możliwość wygospodarowania niezależnego mieszkanka typu kawalerka z osobnym wejściem.  Dom częściowo ocieplony, dach - dachówka ceramiczna przedwojenna.  Okna drewniane, 20-letnie. Woda - z wodociągu, kanalizacja miejska, ogrzewanie - własne węglowe,  w domu wykonano przyłącze gazowe.  Częściowo podpiwniczony.  Strych z dwoma pomieszczeniami  - w tym jedno z oknem, nadające się na oddzielny pokój.  
Garaż  zbudowany z suporeksu i pustaka  w latach 90-siątych - o pow. ponad  50 m2 w bryle budynku, z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi, w tym kotłownia.  Dom wymaga remontu i doinwestowania. Nieruchomość nie jest zadłużona. 
Nieruchomość dobrze skomunikowana z Toruniem, blisko przystanek MZK.,  jednocześnie położona w pobliżu terenów leśnych, 

Oferta na wyłączność, toteż na prośbę właścicieli uprasza się osoby zainteresowane obejrzeniem nieruchomości o wcześniejsze umawianie się z przedstawicielem  biura nieruchomości,  o nienachodzenie właścicieli i niezakłócanie miru domowego. 


 
Kontakt:
Agent:
Beata Kaliska
Telefon:
530 758 718, biuro +48 56 640 28 22
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY