Domy

AGO-DS-5864 | Dom Sprzedaż
Galeria zdjeć
Informacje ogólne
Status:
Aktualna
Lokalizacja:
kujawsko-pomorskie, wąbrzeski, Orzechowo
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita:
85.00 m2
Ilość pokoi:
2
Cena:
189000.00PLN
Oferta na wyłączność. Na sprzedaż  ( lub na zamianę na mieszkanie w Toruniu 2-pokojowe ) -  dom / domek / siedlisko Orzechowo, ok. 4 km od Ryńska, a 8 km od Kowalewa Pomorskiego,   o pow. ok. 85 m2, z tego powierzchni użytkowej mieszkaniowej  to ok. 40 m2  + murowane zabudowania gospodarcze o pow. ok. 100 m2 (w tym garaż z bramą wjazdową) wszystko to położone na dużej działce - 4666 m2. 

Tam gdzie diabeł mówi dobranoc, a psy szczekają ..... na nieznajomych, skąd wokół roztacza się rozległy widok na pola, a dwa małe jeziorka znajdują się w odległości tylko ok. 2 km - czeka na nabywcę mały dom / domek / siedlisko na dużej działce. Dom jest wolnostojący, częściowo podpiwniczony, murowany z początku lat 60-siątych wraz zabudowaniami gospodarczymi. Domek ma powierzchnię całkowitą ok. 85 m2 z tego powierzchnia użytkowa to ok. 40 m2 (2 pokoje o pow. ok. 16 m2 i 7 m2, kuchnia, łazienka wiatrołap), reszta ok. 45 m2 to pomieszczenie niegdyś wykorzystywane na oborę. Kilka lat temu dom przeszedł kapitalny remont - został ocieplony, pomalowany, na dachu położono blachodachówkę, wstawiono okna PCV, remont wykonano również wewnątrz: na podłogach pokoi założono panele, w wiatrołapie, łazience oraz kuchni - płytki (w łazience podgrzewana podłoga), na ścianach - położono gładzie. W kuchni - nowe mebelki, które pozostają w cenie, w łazience położono glazurę oraz zamontowano kabinę prysznicową. Wymieniono instalację elektryczną i wod.kan. 
Do wykorzystania i zagospodarowania - strych oraz cześć domu, w którym jest obora.  
Ogrzewanie - piec węglowy, odprowadzenie ścieków - szambo, woda - studnia z pompą. 

Na działce znajduje się też częściowo podpiwniczony murowany budynek gospodarczy (na dachu - blacha) o pow. ok. 100 m2, gdzie prócz garażu, jest do wykorzystania kilka pomieszczeń, w tym kuchnia letnia i pokój (do remontu)

Nieruchomość położona ok. 1 km od ulicy asfaltowej,  wojewódzkiej Ryńsk-Kowalewo Pomorskie, droga dojazdowa - gruntowa.
Jeśli myślisz o ciszy, spokoju i wypoczynku bez towarzystwa sąsiadów - to ta nieruchomość może być  dla Ciebie, może warto ją obejrzeć ? Za to nic nie płacisz.


Zapraszam więc do kontaktu ze mną, bowiem na prośbę właściciela uprasza się osoby zainteresowane obejrzeniem nieruchomości o wcześniejsze umawianie się z przedstawicielem  biura nieruchomości,  o nienachodzenie właściciela i niezakłócanie miru domowego. 
Kontakt:
Agent:
Beata Kaliska
Telefon:
530 758 718
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY