Domy

AGO-DS-5898 | Dom Sprzedaż
Galeria zdjeć
Informacje ogólne
Status:
Aktualna
Lokalizacja:
kujawsko-pomorskie, Grudziądz m., Grudziądz, Centrum
Rodzaj budynku:
Pow. całkowita:
705.00 m2
Cena:
559000.00PLN
Na sprzedaż kamienica - centrum Grudziądza - oferta na wyłączność.
   
Kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum miast przy ul.Hallera 27, na przeciwko parku miejskiego, ok. 500m od centrum handlowego.
Budynek wolnostojący 3-kondygnacyjna z początku XX wieku, o powierzchni ok. 700m2, garaż murowany ok.18m2, działka 1121m2. Dach kryty płytkami (eternit), ściany zbudowane z cegły czerwonej, rynny metalowe świeżo zmienione, ganek drewniany od strony ogrodu. Do budynku doprowadzone wszystkie media - prąd, woda, kanaliza, gaz.
 
Parter ok. 220m2 - obecnie dwa mieszkania z osobnymi wejściami.
Lokal nr 1 - trzy pokoje, kuchnia, łazienka, WC, drewniany ganek ok.80m2, ogrzewanie CO -piec gazowy dwu funkcyjny dla tego mieszkania, wejście od ogrodu (możliwość też z klatki schodowej).
Lokal nr 2 - trzy pokoje,kuchnia, łazienka, weranda, ogrzewanie - piece węglowe. Z mieszkania są dwa wejścia do piwnicy jedno z przedpokoju, drugie z jednego z pokoi do pomieszczenia gdzie w czasie okupacji była piwniczna sala biesiadna.

I piętro ok. 220m2 - jedno mieszkanie 5 pokoi, weranda z frontu, kuchnia ze spiżarnią, łazienka, wc, taras przeszklony drewniany od ogrodu, ogrzewanie co gazowe całego piętra.

II piętro ok. 220m2 ze skosami - jedno mieszkanie, dwa pokoje i kuchnia normalnej wysokości bez skosów, trzy pokoje ze skosami. Wyjście schodami na duży strych (nad całą kondygnacją). Częściowo ogrzewane piecami.
 
Mieszkania na parterze łatwe do połączenia po zburzeniu prowizorycznej ścianki działowej  w przedpokoju.
Piwnica pod całym budynkiem (wys. do 2m), z dwoma wejściem od klatki schodowej i od ogrodu. Strych nad całym II piętrem o wysokości do 2m.
Klatka schodowa szeroka, reprezentacyjna, świeżo po malowaniu. 
Posesja ma utwardzony dojazd do ogrodu i garażu z ulicy Hallera, dodatkowo jest brama z  ewentualnym dojazdem od ulicy Rejtana.
 
 
Kontakt:
Agent:
Maciej Sławuta
Telefon:
530 759 092, biuro +48 56 640 28 22
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY
OFERTY NA WCZASY