Praca

SZUKASZ PRACY? DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Agent ds. Nieruchomości - Agora Nieruchomości

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży /kupna / najmu nieruchomości
  • kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • prezentowanie nieruchomości
  • monitorowanie rynku nieruchomości
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie i wysoka kultura osobista
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość
  • systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód

Oferujemy:

  • atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • program komputerowy idealnie dopasowany do pracy pośrednika
  • możliwość dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:
biuro@agoranieruchomosci.pl

OFERTY NA WCZASY